Polityka prywatności

Szanowni Państwo

1. Kim jesteśmy – administrator danych

Działamy jako „Twój StartUp – Mały Teatr” przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp”
ul. Żurawia 6/12, lok. 766
00-503 Warszawa
KRS: 0000442857
REGON: 146433467
NIP: 5213641211

Nasza siedziba we Wrocławiu
Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp – Mały Teatr”
ul. Robotnicza 42A
53-608 Wrocław

Nasza strona internetowa
https://malyteatr.pl

2. Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Korzystanie ze strony wiąże się z przesyłką danych do serwera, na którym stoi witryna. Każde zapytanie jest zapisane w logach serwera. Logi obejmują m.in. adres IP Użytkownika, datę i czas serwera, informacje o przeglądarce internetowej i systemie operacyjnym, z jakiego korzysta Użytkownik. Serwer należy do Globtel Internet, Szymon Hersztek, ul. Matecznikowa 2/1, 80-126 Gdańsk.
W celach statystycznych i analitycznych strona zbiera również dane demograficzne za pośrednictwem kodów śledzenia Google Analitics, Google Search Console, Google Adwords.

3. Komentarze

Kiedy odwiedzający witrynę zostawia komentarz, zbieramy dane widoczne w formularzu komentowania, jak i adres IP odwiedzającego oraz podpis jego przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu.

4. Formularz kontaktowy

Informacje przesłane za pośrednictwem formularza są przechowywane na potrzeby obsługi klienta przez nieokreślony czas. Nie wykorzystujemy ich w celach marketingowych. Wykorzystujemy je w celu realizacji zamówienia i kontaktu z wysyłającym.

5. Ciasteczka

Strona korzysta z plików cookie aby umożliwić podstawowe działanie strony.

6. Z kim dzielimy się danymi

Dane osobowe są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione. Nie dzielimy się nimi z nikim.

7. Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli masz konto użytkownika albo dodałeś komentarze w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.